Plzeňská liga minižactva 6+1
|
Hrací systém: |
tříkolově, každý s každým |
||
|
Utkání: |
1 x 5 minut osobní obrana, shot-out, 1 x 15 minut utkání |
||
|
Vyloučení: |
1 minuta |
|
|
|
Time-out: |
1 x během druhého poločasu- hry |
||
|
|
|
|
|
PŘEHLED TURNAJŮ |
||||
|
1. turnaj |
19.9.2015 |
Lázně Kynžvart |
|
|
2. turnaj |
27.9.2015 |
HC Plzeň |
|
|
3. turnaj |
18.10.2015 |
DHC Plzeň |
|
|
4. turnaj |
21.11.2015 |
Slavoj Tachov |
|
|
5. turnaj |
5.12. 2015 |
Sokol Šťáhlavy |
|
|
6. turnaj |
16.1.2016 |
Loko Cheb |
|
|
7. turnaj |
březen 2016 |
Talent Plzeň |
|
|
8. turnaj |
duben 2016 |
HK Slavia VŠ Plzeň |
|
|
9. turnaj |
květen 2016 |
Háje Praha |
|
|
10. turnaj |
červen 2016 |
DHC Plzeň |
|
|
|
|||
|
19.9.2015 |
1. turnaj |
Kynžvart |
|
Rozhodčí: Dvořák, Schneiderová, Chmelíř |
|
|||
|
|
nehrají |
Háje Praha |
|
|
|
|
DHC Plzeň |
|
|
|
|
Sokol Šťáhlavy |
|
|
|
|
|
|
F1 |
9:00 |
1.kolo |
Lázně Kynžvart |
Loko Cheb |
F2 |
9:40 |
1.kolo |
Talent Plzeň |
HK Slavia VŠ Plzeň |
F3 |
10:20 |
1.kolo |
HC Plzeň |
Slavoj Tachov |
F4 |
11:00 |
1.kolo |
Lázně Kynžvart |
HK Slavia VŠ Plzeň |
F5 |
11:40 |
1.kolo |
Slavoj Tachov |
Loko Cheb |
F6 |
12:20 |
1.kolo |
HC Plzeň |
Talent Plzeň |
F7 |
13:00 |
1.kolo |
Loko Cheb |
HK Slavia VŠ Plzeň |
F8 |
13:40 |
1.kolo |
Slavoj Tachov |
Lázně Kynžvart |
F9 |
14:20 |
1.kolo |
Talent Plzeň |
Loko Cheb |
F10 |
15:00 |
1.kolo |
Lázně Kynžvart |
HC Plzeň |
F11 |
15:40 |
1.kolo |
HK Slavia VŠ Plzeň |
Slavoj Tachov |
|
|
|||
|
27.9.2015 |
2. turnaj |
HC Plzeň |
|
Rozhodčí: Růžek, Koželuh |
|
|||
|
|
nehrají |
Lázně Kynžvart |
|
|
|
|
HK Slavia VŠ Plzeň |
|
|
|
|
Loko Cheb |
|
|
|
|
|
|
F12 |
9:00 |
1.kolo |
HC Plzeň |
DHC Plzeň |
F13 |
9:40 |
1.kolo |
Sokol Šťáhlavy |
Slavoj Tachov |
F14 |
10:20 |
1.kolo |
Háje Praha |
Talent Plzeň |
F15 |
11:00 |
1.kolo |
Sokol Šťáhlavy |
HC Plzeň |
F16 |
11:40 |
1.kolo |
Háje Praha |
DHC Plzeň |
F17 |
12:20 |
1.kolo |
Slavoj Tachov |
Talent Plzeň |
F18 |
13:00 |
1.kolo |
Sokol Šťáhlavy |
DHC Plzeň |
F19 |
13:40 |
1.kolo |
HC Plzeň |
Háje Praha |
F20 |
14:20 |
1.kolo |
Talent Plzeň |
Sokol Šťáhlavy |
F21 |
15:00 |
1.kolo |
Háje Praha |
Slavoj Tachov |
F22 |
15:40 |
1.kolo |
DHC Plzeň |
Talent Plzeň |
|
|
|
|
|
|
18.10.2015 |
3. turnaj |
DHC Plzeň |
|
Rozhodčí: März, Růžek |
|
|||
|
|
nehrají |
Slavoj Tachov |
|
|
|
|
HC Plzeň |
|
|
|
|
Talent Plzeň |
|
|
|
|
|
|
F23 |
8:15 |
1.kolo |
DHC Plzeň |
HK Slavia VŠ Plzeň |
F24 |
8:55 |
1.kolo |
Sokol Šťáhlavy |
Háje Praha |
F25 |
9:35 |
1.kolo |
DHC Plzeň |
Lázně Kynžvart |
F26 |
10:15 |
1.kolo |
Loko Cheb |
Háje Praha |
F27 |
10:55 |
1.kolo |
HK Slavia VŠ Plzeň |
Sokol Šťáhlavy |
F28 |
11:35 |
1.kolo |
Háje Praha |
Lázně Kynžvart |
F29 |
12:15 |
1.kolo |
DHC Plzeň |
Loko Cheb |
F30 |
12:55 |
1.kolo |
Lázně Kynžvart |
Sokol Šťáhlavy |
F31 |
13:35 |
1.kolo |
HK Slavia VŠ Plzeň |
Háje Praha |
F32 |
14:15 |
1.kolo |
Loko Cheb |
Sokol Šťáhlavy |
|
|
|
|
|
|
21.11.2015 |
4. turnaj |
Tachov |
|
Rozhodčí: Koželuh, März |
|
|||
|
|
nehrají |
Háje Praha |
|
|
|
|
Sokol Šťáhlavy |
|
|
|
|
HK Slavia VŠ Plzeň |
|
|
|
|
|
|
F33 |
9:00 |
1.kolo |
Slavoj Tachov |
DHC Plzeň |
F34 |
9:40 |
1.kolo |
Loko Cheb |
HC Plzeň |
F35 |
10:20 |
1.kolo |
Talent Plzeň |
Lázně Kynžvart |
F36 |
11:00 |
2.kolo |
Loko Cheb |
DHC Plzeň |
F37 |
11:40 |
2.kolo |
HC Plzeň |
Lázně Kynžvart |
F38 |
12:20 |
2.kolo |
Talent Plzeň |
Slavoj Tachov |
F39 |
13:00 |
2.kolo |
Loko Cheb |
Lázně Kynžvart |
F40 |
13:40 |
2.kolo |
Slavoj Tachov |
HC Plzeň |
F41 |
14:20 |
2.kolo |
Lázně Kynžvart |
DHC Plzeň |
F42 |
15:00 |
2.kolo |
Loko Cheb |
Talent Plzeň |
|
|
|
|
|
|
5.12. 2015 |
5. turnaj |
Šťáhlavy |
|
Rozhodčí: |
|
|||
|
|
nehrají |
Lázně Kynžvart |
|
|
|
|
Loko Cheb |
|
|
|
|
DHC Plzeň |
|
|
|
|
|
|
F43 |
9:00 |
2.kolo |
Sokol Šťáhlavy |
HK Slavia VŠ Plzeň |
F44 |
9:40 |
2.kolo |
Talent Plzeň |
HC Plzeň |
F45 |
10:20 |
2.kolo |
Slavoj Tachov |
Háje Praha |
F46 |
11:00 |
1.kolo |
HK Slavia VŠ Plzeň |
HC Plzeň |
F47 |
11:40 |
2.kolo |
Slavoj Tachov |
Sokol Šťáhlavy |
F48 |
12:20 |
2.kolo |
Talent Plzeň |
Háje Praha |
F49 |
13:00 |
2.kolo |
HC Plzeň |
Sokol Šťáhlavy |
F50 |
13:40 |
2.kolo |
Slavoj Tachov |
HK Slavia VŠ Plzeň |
F51 |
14:20 |
2.kolo |
Háje Praha |
HC Plzeň |
F52 |
15:00 |
2.kolo |
Sokol Šťáhlavy |
Talent Plzeň |
F53 |
15:40 |
2.kolo |
Háje Praha |
HK Slavia VŠ Plzeň |
|
|
|
|
|
|
Leden |
6. turnaj |
Cheb |
|
Rozhodčí: |
|
|||
|
|
nehrají |
Talent Plzeň |
|
|
|
|
Slavoj Tachov |
|
|
|
|
HC Plzeň |
|
|
|
|
|
|
F54 |
9:00 |
3.kolo |
Lázně Kynžvart |
Loko Cheb |
F55 |
9:40 |
2.kolo |
Háje Praha |
Sokol Šťáhlavy |
F56 |
10:20 |
2.kolo |
HK Slavia VŠ Plzeň |
DHC Plzeň |
F57 |
11:00 |
2.kolo |
Lázně Kynžvart |
Háje Praha |
F58 |
11:40 |
2.kolo |
Sokol Šťáhlavy |
Loko Cheb |
F59 |
12:20 |
2.kolo |
DHC Plzeň |
Háje Praha |
F60 |
13:00 |
2.kolo |
HK Slavia VŠ Plzeň |
Lázně Kynžvart |
F61 |
13:40 |
2.kolo |
Háje Praha |
Loko Cheb |
F62 |
14:20 |
2.kolo |
DHC Plzeň |
Sokol Šťáhlavy |
F63 |
15:00 |
2.kolo |
HK Slavia VŠ Plzeň |
Loko Cheb |
F64 |
15:40 |
2.kolo |
Sokol Šťáhlavy |
Lázně Kynžvart |
|
|
|
|
|
|
Březen 2016 |
7. turnaj |
Talent Plzeň |
|
Rozhodčí: |
|
|||
|
|
nehrají |
Háje Praha |
|
|
|
|
DHC Plzeň |
|
|
|
|
Sokol Šťáhlavy |
|
|
|
|
|
|
F65 |
9:00 |
2.kolo |
HK Slavia VŠ Plzeň |
Talent Plzeň |
F66 |
9:40 |
2.kolo |
HC Plzeň |
Loko Cheb |
F67 |
10:20 |
2.kolo |
Lázně Kynžvart |
Slavoj Tachov |
F68 |
11:00 |
2.kolo |
HC Plzeň |
HK Slavia VŠ Plzeň |
F69 |
11:40 |
2.kolo |
Lázně Kynžvart |
Talent Plzeň |
F70 |
12:20 |
2.kolo |
Loko Cheb |
Slavoj Tachov |
F71 |
13:00 |
3.kolo |
HC Plzeň |
Talent Plzeň |
F72 |
13:40 |
3.kolo |
Loko Cheb |
HK Slavia VŠ Plzeň |
F73 |
14:20 |
3.kolo |
Slavoj Tachov |
Lázně Kynžvart |
F74 |
15:00 |
3.kolo |
HK Slavia VŠ Plzeň |
HC Plzeň |
F75 |
15:40 |
3.kolo |
Slavoj Tachov |
Talent Plzeň |
|
|
|
|
|
|
Duben 2016 |
8. turnaj |
HK Slavia VŠ Plzeň |
|
Rozhodčí: |
|
|||
|
|
nehrají |
Slavoj Tachov |
|
|
|
|
HC Plzeň |
|
|
|
|
Talent Plzeň |
|
|
|
|
|
|
F76 |
9:00 |
3.kolo |
HK Slavia VŠ Plzeň |
Sokol Šťáhlavy |
F77 |
9:40 |
3.kolo |
Háje Praha |
Lázně Kynžvart |
F78 |
10:20 |
3.kolo |
DHC Plzeň |
Loko Cheb |
F79 |
11:00 |
3.kolo |
Lázně Kynžvart |
Sokol Šťáhlavy |
F80 |
11:40 |
3.kolo |
DHC Plzeň |
HK Slavia VŠ Plzeň |
F81 |
12:20 |
3.kolo |
Loko Cheb |
Háje Praha |
F82 |
13:00 |
3.kolo |
DHC Plzeň |
Lázně Kynžvart |
F83 |
13:40 |
3.kolo |
HK Slavia VŠ Plzeň |
Háje Praha |
F84 |
14:20 |
3.kolo |
Loko Cheb |
Sokol Šťáhlavy |
F85 |
15:00 |
3.kolo |
Háje Praha |
DHC Plzeň |
|
|
|
|
|
|
Květen 2016 |
9. turnaj |
Háje Praha |
|
Rozhodčí: |
|
|||
|
|
nehrají |
Lázně Kynžvart |
|
|
|
|
HK Slavia VŠ Plzeň |
|
|
|
|
Loko Cheb |
|
|
|
|
|
|
F86 |
9:00 |
3.kolo |
Sokol Šťáhlavy |
Háje Praha |
F87 |
9:40 |
2.kolo |
DHC Plzeň |
Slavoj Tachov |
F88 |
10:20 |
3.kolo |
Sokol Šťáhlavy |
HC Plzeň |
F89 |
11:00 |
3.kolo |
Háje Praha |
Talent Plzeň |
F90 |
11:40 |
2.kolo |
DHC Plzeň |
HC Plzeň |
F91 |
12:20 |
3.kolo |
Sokol Šťáhlavy |
Slavoj Tachov |
F92 |
13:00 |
2.kolo |
Talent Plzeň |
DHC Plzeň |
F93 |
13:40 |
3.kolo |
Háje Praha |
Slavoj Tachov |
F94 |
14:20 |
3.kolo |
Talent Plzeň |
Sokol Šťáhlavy |
F95 |
15:00 |
3.kolo |
HC Plzeň |
Háje Praha |
F96 |
15:40 |
3.kolo |
Sokol Šťáhlavy |
DHC Plzeň |
|
|
|
|
|
|
Červen 2016 |
10. turnaj |
DHC Plzeň |
|
Rozhodčí: |
|
|||
|
|
nehrají |
Háje Praha |
|
|
|
|
Sokol Šťáhlavy |
|
|
|
|
|
|
F97 |
8:30 |
3.kolo |
DHC Plzeň |
Talent Plzeň |
F98 |
9:10 |
3.kolo |
HC Plzeň |
Slavoj Tachov |
F99 |
9:50 |
3.kolo |
Lázně Kynžvart |
HK Slavia VŠ Plzeň |
F100 |
10:30 |
3.kolo |
Loko Cheb |
HC Plzeň |
F101 |
11:10 |
3.kolo |
Slavoj Tachov |
DHC Plzeň |
F102 |
11:50 |
3.kolo |
Talent Plzeň |
Lázně Kynžvart |
F103 |
12:30 |
3.kolo |
HK Slavia VŠ Plzeň |
Slavoj Tachov |
F104 |
13:10 |
3.kolo |
HC Plzeň |
DHC Plzeň |
F105 |
13:50 |
3.kolo |
Talent Plzeň |
Loko Cheb |
F106 |
14:30 |
3.kolo |
Lázně Kynžvart |
HC Plzeň |
F107 |
15:10 |
3.kolo |
Slavoj Tachov |
Loko Cheb |
F108 |
15:50 |
3.kolo |
Talent Plzeň |
HK |